Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET TOKE ME SIP. 12500 m²

150 Euro

Përshkrimi

Ne Fshatin Farke e vogel, Tirane, shitet nje toke me siperfaqe 12500 m². Toka ndodhet buze Liqenit, dhe disponon Studim Urbanistik te miratuar nga Komuna Farke. Duke ju referuar studimit urbanistik, ne kete zone eshte menduar te kete ndertime me karakter rekreativ; Hoteleri + Restorant + Kende Lojrash per femije. Eshte rast mjaft i mire per kedo qe do te investoje ne kete fushe. Toka zoteron dokument te rregullt hipotekor.
Çmimi: 150 Euro/m²
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2586 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET TOKE ME SIP. 12500 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

FSHATI FARKE E VOGEL, TIRANE


18/08/2010 6:41 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara