Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET TOKE ME SIP. 13000 m²

150 Euro

Përshkrimi

Ne Fshatin Farke e vogel, Tirane, shitet nje toke me siperfaqe 13000 m². Toka ndodhet midis rruges kryesore dhe Liqenit, dhe disponon Studim Urbanistik + Leje Ndertimi te miratuar nga Komuna Farke. Toka zoteron dokument te rregullt hipotekor.
Çmimi: 150 Euro/m²
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1271 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

FSHATI FARKE E VOGEL, TIRANE


18/08/2010 6:39 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara