Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET TOKE ME SIP. 9800 m²

70 Euro

Përshkrimi

Ne Fshatin Farke e vogel, Tirane, shitet nje toke me siperfaqe 9800 m². Toka ndodhet buze rruge dhe momentalisht eshte vreshte rrushi. Infrastruktura e fshatit eshte ne kushte mjaft te mira persa i perket Ujesjelles + Kanalizime. Rruget jane te reja, te asfaltuara totalisht. Gjithashtu, toka zoteron dhe tubacion me uje te pishem. Duke qene se Fshati Farke eshte nje vend ne zhvillim, ambienti ne fjale disponon Studim Urbanistik me Vila, i studiuar nga specialistet e Komunes Farke. Toka disponon dokumenta te rregullta hipotekore.
Çmimi: 70 Euro/m² i diskutueshem
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2115 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET TOKE ME SIP. 9800 m² SHITET TOKE ME SIP. 9800 m² SHITET TOKE ME SIP. 9800 m² SHITET TOKE ME SIP. 9800 m² SHITET TOKE ME SIP. 9800 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

FSHATI FARKE E VOGEL, TIRANE


18/08/2010 6:33 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara