Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shitet toke ne fshatin Vishje

38 Euro

Përshkrimi

Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut)
11750m2 ose e ndare 4500m2. Toka ndodhet sapo kalon Vilen e Zogut, 30m prane rruges kryesore te sapoasfaltuar, kufizohet nga dy anet me rruge dytesore dhe eshte toke e trasheguar me dokumentacion te plote.E pershtatshe per cdo lloj aktiviteti dhe ideale per komplekse Vilash. Cmimi 38€ per m2. Te interesuarit te telefonojne ne; 0692506167 ose ne adresen e E-mail; hysen-hidri@hotmail.com


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1058 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shitet toke ne fshatin Vishje

Postuar Nga:

seni

shqiperi


02/01/2011 7:21 pm


0692506167


Ofertat Më Të Shikuara