Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut) 10km nga Tirana

38 Euro

Përshkrimi

Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut)
Gjithesej : 11750m2 ose e ndare 4500m2. Toka ndodhet sapo kalon Vilen e Zogut, 30m prane rruges kryesore te sapoasfaltuar, kufizohet nga dy anet me rruge dytesore dhe eshte toke e trasheguar me dokumentacion te plote.E pershtatshe per cdo lloj aktiviteti dhe ideale per komplekse Vilash. Cmimi 38€ per m2. Te interesuarit te telefonojne ne; 0692506167 ose ne adresen e E-mail; hysen-hidri@hotmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 832 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

seni

Tirana


13/03/2011 3:02 pm


0692506167


Ofertat Më Të Shikuara