Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut) 10km nga Tirana

38 Euro

Përshkrimi

Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut)
Gjithesej : 11750m2 ose e ndare 4500m2. Toka ndodhet sapo kalon Vilen e Zogut, 30m prane rruges kryesore te sapoasfaltuar, kufizohet nga dy anet me rruge dytesore dhe eshte toke e trasheguar me dokumentacion te plote.E pershtatshe per cdo lloj aktiviteti dhe ideale per komplekse Vilash. Cmimi 38€ per m2. Te interesuarit te telefonojne ne; 0692506167 ose ne adresen e E-mail; hysen-hidri@hotmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1939 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut) 10km nga Tirana Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut) 10km nga Tirana Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut) 10km nga Tirana Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut) 10km nga Tirana Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut) 10km nga Tirana

Postuar Nga:

seni

Tirana


13/03/2011 3:06 pm


0692506167


Ofertat Më Të Shikuara