Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet toke ne Vishje

38 Euro

Përshkrimi

Shitet toke ne Vishje prane Viles 26 (ish Vila Zogut)
11750m2 ose e ndare 4500m2. Toka ndodhet sapo kalon Vilen e Zogut, 30m prane rruges kryesore te sapoasfaltuar, kufizohet nga dy anet me rruge dytesore dhe eshte toke e trasheguar me dokumentacion te plote.E pershtatshe per cdo lloj aktiviteti dhe ideale per komplekse Vilash. Cmimi 38€ per m2. Te interesuarit te telefonojne ne; 0692506167 ose ne adresen e E-mail; hysen-hidri@hotmail.com


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1119 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet toke ne Vishje Shitet toke ne Vishje Shitet toke ne Vishje Shitet toke ne Vishje