Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shitet Truall 3000 m tek kodra e liqenit Tirane dhe 9500m ne afersi te Rinasit

Kontakt

Përshkrimi

Me Interes

Toke fantastike per ndertime objekte biznesi apo vila rezidenciale ne kodrat e liqenit. Sip e tokes 3000 m2. Vendndodhja ne te majte te kopshtit zoologjik, ne drejtim te saukut. Pamje fantastike e parkut kombetar te liqenit artificial dhe zone me prespektive te shpejte infrastrukturore. Unaza e madhe ne te ardhmen e afert pozicionohet 350 m ne afersi te tokes ne fjale. Zona C e sapo miratuar nga bashkia
Cmimi 160 euro / m2 i diskutueshem

1. Shitet toke ne afersi te Rinasit. Natyre fantastike. E pershtatshme per shume ide biznesi apo aktivitete te ndryshem. Zone ne zhvillim paralel me zhvillimin e aeroportit te Rinasit. Me dokumenta te rregullta. Shume afer hyrjes se zones Aeroportuale. Prapa Karburantit te ri tek kthesa e fundit.
Siperfaqa e tokes 9500 m2 me cmim 40 euro/m2 i diksutueshem + Siperfaqe tjeter 8500 m2 me afer rruges me cmim 70 euro/ m2.
Te dyja siperfaqet lidhen ne njera tjetren.

Kontakt:

2. Shitet toke ose per bashkepunim. Projekte te medha dhe ide biznesi multimiljoneshe. Sip e tokes 46 000 m2. Zona: Kodrinat dhe fusha prane lidhjes midis Vores, Rinasit dhe autostrades se Veriut (shume shpejt aksi Durres – Kosove). Zone ne zhvillim. Zona e rrethuar.

Kontakt:

Tel: 00355 692178865
Email: alshtepia@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2723 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shitet Truall 3000 m tek kodra e liqenit Tirane dhe 9500m ne afersi te Rinasit

Postuar Nga:

Brita

Tirane


24/08/2009 6:29 pm


00355 692178865


Ofertat Më Të Shikuara