Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET TRUALL ME SIP. 2000 m²

240 Euro

Përshkrimi

Ne aksin e superstrades Kamez – FushKruje, ne nje kryqezim te rendesishem rrugesh shitet nje truall me sip. 2000 m². Trualli disponon dokumenta te rregullta hipotekore, si dhe Leje Ndertimi. Aty jane ndertuar Servis, Bar – Restorant, Hotel i cili ndodhet ne fazen e karabinase, Parking etj.
Prona eshte e rrethuar dhe ka permasa 50m X 43m. Ne territorin e tij ka vend mjaft te pershtatshem per te ndertuar dhe nje stacion karburanti.
Çmimi: 240 Euro/m² i diskutueshem
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1299 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET TRUALL ME SIP. 2000 m² SHITET TRUALL ME SIP. 2000 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

SUPERSTRADA KAMEZ - FUSHKRUJE


14/07/2010 11:10 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara