Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Urgjent Garsonjera 40.50m².

0000 Euro

Përshkrimi

Garsonjera gjendet në Lagjën Emshir – Banesat e Nartelit (Hotel Nartel).
Garsonjera posedon: Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, Ballkon. Uje 24 ore, lift, parking, mirëmbajtje dhe sigurim (banesat dhe parkingu jane te siguruara 24 ore). Garsonjera gjendet në katin e VII-të. Gjithashtu, ne kuader te garsonjera perfshihet edhe nje bodrum me siperfaqe prej 5m2.
Çmim: me marreveshje.


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 994 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Doni

Prishtine, Lagja Emshir, Banesat e Nartel-it (te Hotel Nartel)


14/03/2014 11:16 am


+38649286456


Ofertat Më Të Shikuara