Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Urgjent trolli me siperfaqe prej 4 ari (ne lagjen Qendresa-Veternik).

0000 Euro

Përshkrimi

Trolli gjendet ne lagjen Qendresa ne Veternik.
Posedon infrastrukturen e kompletuar ku perfshihet: rrjeti elektrik, rrjeti i ujesjellesit dhe kanalizimit si dhe rrjeti i telefonis dhe internetit. Gjithashtu vlene te theksohet se lagja eshte e urbanizuar, dmth nuk do te kete problem per marrje te lejes ndertimore.
Jam pronari i vetem i trollit me dokumentacion te rregullt.
Çmim: me marreveshje.


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 608 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Doni

Prishtine, Veternik,


14/03/2014 11:18 am


+38649286456


Ofertat Më Të Shikuara