Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET VILE 3 – KATESHE

2700000 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Brigata VIII, ne Bllok, shume prane Sky Tower, Tirane, shitet nje Vile me siperfaqe trualli 730 m². Vila eshte tre kateshe me nje kat bodrum nentoke; ka kushte mjaft te mira, dhe disponon dokumente te rregullta hipotekore. Eshte e disponueshme per perdorim.

Çmimi: 2.700.000 Euro
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1093 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi