Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet

40000 Euro

Përshkrimi

Shitet toke me sip. 1000m2 vendodhja komuna dajt linze 10min larg tiranes perbri ka nje liqen artificial mbi te cilin kalon dhe teleferiku. Toka ndodhet ne nje koder te rrafshet me pamje piktoreske e pershtashme per ndertime te ndrshyme. Toka ndodhet ne kornizen e zeze.cmimi 40e|m2


URL: http://www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1117 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

nesti tr

Tirane komuna dajt linze


30/08/2010 1:04 pm


0693777443


Ofertat Më Të Shikuara