Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitje apartamenti ne Golem, Durres

71000 Euro

Përshkrimi

Tek ish-kampi i Rinise, Golem, mes pyllit me pisha, 105 m larg detiti, ne kompleksin me pishine dhe kamera vezhguese Alb-Adriatik, shitet apartament i ri, i hipotekuar, me pamje nga pishat dhe deti.

Sip. apt. 95.01 m2 (2 dhoma + 1 kuzhine + korridor + banje) + verande me sip. 67.36 m2


URL: http://www.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1067 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi