Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitje Prone

Kontakt

Përshkrimi

Pershendetje,
Shitet nje siperfaqe toke dhe objekti (Vile) qe ndodhet ne te,ne kodrat mbi qytetin e Vlores
Siperfaqja eshte mbi 2000 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Hyrja eshte me porte te madhe hekuri me telekomande.
Objekti dy katesh + garazhd eshte i kompletuar me sistem ngrohje ftohje (çiler), ngrohje uji me panel diellor
Vila ka dy dhoma gjumi ,dy banjo,dy koridore, holl+kuzhine me oxhak dy ballkone , si dhe garazhd me telekomande.E gjitha reth 150 m2.
Ne pjesen ansore ka te ndertuar, fure pjekes,barbeky, te mbuluara si dhe nje ambjent te kençem shlodhes.
Objekti (Vila) dhe toka ,ne te gjithe gjatesine shikojne nga qyteti,ku duket Sazani ,gjiri Vlores Zverneci dhe laguna e Nartes
Pozicioni i shkelqyer,buze rruge , vetem 3 (tre) kilometra duke u nisur nga Gjykata e shkalles se pare Vlore.
Ka siperfaqe gati per ndertim pishine,fush minitenisi dhe peme te ndryshme
Vlera totale e Viles me gjithe siperfaqen e tokes eshte e pranusheme ,duke mare parasysh qe prona (toka) eshte e hipotekuar.
Investimi qe eshte kryer ne kete siperfaqe toke, pa e llogaritur objektin (vilen) ,eshtei madhe.
(Sqarim) Neqoftese interesi i bleresit eshte vetem siperfaqe toke pa objektin (Vile) jane na shitje
1000 deri 1500 m2 cmimi 80 euro per metro katror


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 2523 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitje Prone Shitje Prone Shitje Prone Shitje Prone Shitje Prone Shitje Prone Shitje Prone Shitje Prone Shitje Prone Shitje Prone