Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shtepi ne Golem per shitje

36000 Euro

Përshkrimi

Pershendetje,
Kam per shitje nje hyrje ne Golem me siperfaqje 60 m2. Kati i kater me hipoteke dhe dokumenta te rregullta. Pallati eshte me roje naten, ka garazhd neqofte doni qe ta blini e te tjera….ka uje dhe drita 24 ore pa nderprerje, ka nje ballkon. Eshte 5 minuta me kembe nga deti.Ne Golem ke plote shtepi qe shesin , po jo te tera kane dokumenta te rregullta , uje dhe drita, 24 ore kurse pallati im i ka te tera kushtet.
Tel:00355692209407


Fjalë Kyçe:
Statistika: 569 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi