Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2

Kontakt

Përshkrimi

Shtepi 2+1 (banese 1 kateshe) ne fshatin Thane te Lushnjes.
Shtepia ndodhet afer liqenit te Thanes, e distancuar nga banesat e tjera dhe 5km nga rruga kryesore per ne Lushnje (e asfaltuar).

Rreth baneses ka nje kopesht me peme frutore (ne prodhim).
Mbrapa kopshtit te pemeve eshte nje pjese e kodres me pisha (pjese e truallit)

Permasat afersisht jane:
Shtepija: +-90 m2 (Guzhina eshte e ndare nga dhoma ndenjese me nje banak), 2 dhoma gjumi.

Prona ka nje siperfaqe prej 1200 m2. 500m2 jane pyll me pisha anes liqenit te thanes. Pjesa tjeter eshte kopshti frutor.

Ndertesa eshte bere rreth viteve 1960-1965. Ne 1993 eshte restauruar. Ne Janar te 2011 jane rregulluar dritaret, linja elektrike, lyer dhe disa rregullime estetike. Prona mirmbahet rregullisht.
Banesa ka elektricitet dhe uje te pijshem. Mbrapa shtepise eshte dhe nje burim natyror qe mund te shfrytezohet per uje te pijshem, vaditje, etj…

Liqeni i Thanes eshte gati 300 m larg.

Gjate stines se veres mund te shkoni per peshkim ne liqen, piknik ne argjinaturen e liqenit ose ne pjesen me pisha etj….

Ajri i paster i pishave dhe vendi ku ndodhet shtepia, e ben nje vend te mrekullueshem banimi.

Shtepia mund te kthehet ne pike turistike, per te cilen Thana ne vitet ’90 ishte e njohur.

Cmimi eshte 25.000 euro. (cmimi mund te diskutohet)

Per me shume foto ose informacion, mos hezitoni te kontaktoni.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1880 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2 Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2 Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2 Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2 Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2 Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2 Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2 Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 25,000 euro (i diskutueshem) per 1200m2

Postuar Nga:

Ermir

Thane, Lushnje


14/03/2012 3:58 pm
Ofertat Më Të Shikuara