Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tashme me Edil al mjafton te keni vetem 30% te vleres se investimit tuaj.

900 Euro

Përshkrimi

Edil al aktualisht ka ne perfundim 3 Komplekse te cilet jane:

1. Kompleksi Kristal 2, i cili ndodhet prane 21 Dhjetorit pas Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit,
Apartamentet jane te tipit 1+1, 2+1, 3+1, me cmimin 870-900euro/m²

2. Kompleksi Gjelberimi i cili ndodhet tek liqeni perballe Farit prane Liqenit te Thate,
Apartamentet jane te tipit 1+1, 2+1, 3+1, me cmimin 900euro/m²

3. Syri i Liqenit i cili ndodhet tek diga e Liqenit ne krahun e djathte, tek Supermarket Pam,
Apartamentet jane te tipit 1+1, 2+1, 3+1 me cmimin 1200-1300euro/m².

Per keto objekte tashme ne si kompani ofrojme deri ne 70% Kreditim.

Persa I perket kushteve te financimit mjafton qe ju te keni 30% te vleres totale te apartamentit, dhe te gjithe diferencen jua mundesojme ne, pa qene e nevojshme qe ju te lini nje kolateral (Hipotek shtepie apo dyqani),vetem ju te keni te ardhurat e mjaftushme per te mbuluar kestin mujor qe ju cakton banka.

Per me shume informacion dhe per objekte te tjera mund te na vizitoni prane zyrave tona qendrore te cilat ndodhene prane Librit Universitar, pas Hotel Persident ku mund te merrni informacion te detajuar per te gjitha objektet tona.

Mos hezitoni te na kontaktoni ne kontaktet e meposhte shenuar:

Tel:+355(0)42 271 866/3
Cel: 069 40 17175
e-mail:marketing@edilal.com
web:htto://www.edilal.com


URL: http://www.edilal.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 3010 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tashme me Edil al mjafton te keni vetem 30% te vleres se investimit tuaj.

Postuar Nga:

Edil al

Ne te gjithe zonen e Tiranes


22/03/2010 6:31 am


+355 (0) 42 271 866/3


Ofertat Më Të Shikuara