Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, jap me qera ambjent biznesi, 300 m² (babrru)

1500 Euro

Përshkrimi

30 metra prane ures Babrroit,jepet me qera godine 3-kateshe.300 m2 cdo kat.E pershtatshme per biznese dhe aktivitete te ndryshme.5 Euro/m2. cel:0682225165 ose e-mail : gezim-neziri@alblove.com


URL: www.njoftime.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 3765 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, jap me qera ambjent biznesi, 300 m² (babrru) Tirane, jap me qera ambjent biznesi, 300 m² (babrru) Tirane, jap me qera ambjent biznesi, 300 m² (babrru) Tirane, jap me qera ambjent biznesi, 300 m² (babrru)