Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, shes Apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan Dark.

1200 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan Dark. Apartament 2+1+wc+bll, me siperfaqe 80 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, ka k/bufe, 2AC, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1200 Euro/m2.
_________________________________________ _________
Tirana, for sale Apartment 2+1 at Zhan Dark Boulevard. Apartment with surface 80 sqm, is paved in tiles and parquet, located on 2-nd floor of a new building. The apartment has 2 bedrooms, living room, bathroom and a balcony, has 2AC, kitchen cupboard, has regular documents of ownership.
Price 1200 Euro/sqm.

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 819 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, shes Apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan Dark. Tirane, shes Apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan Dark. Tirane, shes Apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan Dark. Tirane, shes Apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan Dark. Tirane, shes Apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan Dark.