Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica.

1550 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica. Apartament 2+1+2wc+bll, me siperfaqe 122 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, ka AC, orientohet ne Jug/Lindje, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1550 Euro/m2. I negociueshem.
_________________________________________ _________
Tirana, for sale Apartment 2+1 at Faik Konica Street. Apartment with surface 122 sqm, is paved in tiles and parquet, located on 7-th floor of a new building. The apartment has 2 bedrooms, living room, 2bathrooms and a balcony, has AC, orientation South-East, has regular documents of ownership.
Price 1550 Euro/sqm. Negotiable.

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214


URL: http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 681 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica. Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica. Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica. Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica. Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica.

Postuar Nga:

tiranarealestate@gmail.com

Rr. Faik Konica.


12/03/2013 6:44 am


0672053361


Ofertat Më Të Shikuara