Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, shes apartament 2+1+2wc+ballkon Kati 2, 111.2 m² 1.150 (Zona/Rruga :Riza Cerova)

125000 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga :Riza Cerova 50m nga rruga Qemal Stafa, shes apartament 2+1+2wc+ballkon Kati 2, 111.2 m²

Shes shtepi banimi ose mund te kthehet ne zyra si edhe klinika private,ne rrugen Riza Cerove 50m nga Rruga Qemal Stafa dhe 300m siper Shkolles se Kuqe me sip 111.2 m2 por ne realitet eshte 114m2 me hipoteke me nje cmim 1150/m2 i diskutueshem me para ne dore.Shtepia eshte ne katin e pare te banimit ose kati i dyte ne gjuhe popullore me ballkon dhe dy banjo.Pallati eshte pallat i ri dhe apartamenti eshte me hipoteke.Zona e banimit eshte ne zonat me te mira te Tiranes si nga qetesia ashtu edhe nga afersia me spitalet,pazarin dhe qendren e Tiranes.Pranohen vetem ofertat me pagese te plote.Garantoj te bej te gjitha pagesat noteriale dhe tatim fitimin si edhe ndihmoj ne marjen e certifikates se pronesise.

Cel. : 0696186312


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1966 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

sela 34

rruga Riza Cerova


02/02/2011 10:54 am


0696186312


Ofertat Më Të Shikuara