Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, SHES DYQAN

1500 Euro

Përshkrimi

Shitet dyqan me siperfaqe 112 m2, i rregulluar me kushte bashkekohore, tualet, verande ne pjesen e perparme.
Aspirim dhe ventilim qendror.

CMIMI: 1500 EURO / m2

kONTAKT: alshtepia@yahoo.com / 0692178865


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 2169 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Brita

Tirane, Prane Prokurorise se Rrethit, Rruga e Brakes


20/08/2009 12:20 pm


0692178865


Ofertat Më Të Shikuara