Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, shes PC+Monitor Hp kompjuter me monitor dhe 6 muaj garanci ! (Tirane Shkoder 150 Euro

150 Euro

Përshkrimi

150 EURO COPA : Shiten 10 kompjutera HP + monitor 17\” LCD me keto parametra: Hp CPU Intel Pentium 4 @ 3 GHz HDD Seagate OEM 80 GB Sata II VGA 512 MB , room 1G DVD Rom 17\” LCD HP Mouse PS/2 Keyboard PS/2 Tel 0672223094

Cel. : 0672223094


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1350 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Blerim

tirane


09/04/2011 2:20 am


00355 (0) 672223094


Ofertat Më Të Shikuara