Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK Kati 2, 150 m² 1.500 Euro/m² (blloku i vilave tek liqeni artificial)

550 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : blloku i vilave tek liqeni artificial

Shiten apartamente ne vile 3 kate + papafingo e garazhe nentoke, me projekt bashkohor dhe komod per familjare. Vila ndodhet ne zonen me te qete dhe elitare te Tiranes( Komuna Farke) jashte stresit dhe lodhjes. Mes te ullinjeve me pamje nga liqeni i Tiranes.
Seicili kat ka 150 m2 dhe hyrje individuale me nje siperfaqe toke 500 m2 dhe e rrethuar.
Dokumentacioni eshte i miratuar dhe i rregullt.

Ne keto momente shoqeria ndertuese ju ofron mundesine edhe per ndarje te brendeshme sipas deshires.

Zyra e shitjes.

Tel. : 00 355 42 222 044
Cel. : 00 355 69 20 50 505
e-mail: adfa_al@yahoo.fr


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1287 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Adriatikdf

Tirane


09/07/2011 4:41 pm


00 355 69 20 50 505


Ofertat Më Të Shikuara