Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, shiten 4 apartamente prane Stacionit te trenit me strukture 2+1 dhe 1+1. Cmimi Okazion!!!

0 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Stacioni i trenit

Tirane, prane stacionit te trenit shiten 4 apartamente ne strukture 2+1 dhe 1+1:

– ap. 113.94 m2, k.11
– ap. 104.26 m2, k.10
– ap. 111.6 m2, k.13
– ap. 79.6 m2, k. 10

Per me shume kontaktoni ne numrin: +355 68 20 56 356 ose na shkruani ne e-mail: imobiliare@pespagroup.com


URL: www.pespagroup.com/imobiliare
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 580 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, shiten 4 apartamente prane Stacionit te trenit me strukture 2+1 dhe 1+1. Cmimi Okazion!!! Tirane, shiten 4 apartamente prane Stacionit te trenit me strukture 2+1 dhe 1+1. Cmimi Okazion!!! Tirane, shiten 4 apartamente prane Stacionit te trenit me strukture 2+1 dhe 1+1. Cmimi Okazion!!! Tirane, shiten 4 apartamente prane Stacionit te trenit me strukture 2+1 dhe 1+1. Cmimi Okazion!!!

Postuar Nga:

Pespa Imobiliare

Tirane


30/08/2014 3:51 am


0682056356


Ofertat Më Të Shikuara