Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, Shiten Ambiente Per Zyra Me Hipoteke (Mbikalimi te Casa Ita

Kontakt

Përshkrimi

Zona/Rruga : Prane spitalit Hygeia

Tirane, prane spitalit Hygeia, shiten 5 ambiente per zyra.

1. 92 m2, kati 5
2. 92 m2, kati 6
3. 86.05 m2, kati 6
4. 75.4 m2, kati 6
5. 74.3 m2, kati 6

Hyrjet qe ndodhen ne te njejtin kat mund edhe te hiqen ndarjet mes tyre dhe te krijohet nje ambient i vetem. Kane pamje nga fasada me xham blu e objektit.

ME CERTIFIKATE PRONESIE!

Cmimi i shitjes eshte okazion!

Per me shume na kontaktoni ne numrin: +355 68 20 56 356

ose ne e-mailin: imobiliare@pespagroup.com


URL: www.pespagroup.com/imobiliare
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1127 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, Shiten Ambiente Per Zyra Me Hipoteke (Mbikalimi te Casa Ita Tirane, Shiten Ambiente Per Zyra Me Hipoteke (Mbikalimi te Casa Ita Tirane, Shiten Ambiente Per Zyra Me Hipoteke (Mbikalimi te Casa Ita Tirane, Shiten Ambiente Per Zyra Me Hipoteke (Mbikalimi te Casa Ita

Postuar Nga:

Pespa

Tirane


03/05/2013 9:30 am


00355682056356


Ofertat Më Të Shikuara