Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane Shiten Apartamente

Euro

Përshkrimi

Kompleksi Tower Bridge garanton 100% cilësi.Apartamentet përbëhen nga mure ndarës me izolim termik dhe akustik për të ruajtur një temperaturë të ngrohtë në dimër dhe të freskët në verë.
Kompleksi shërbehet nga 2 kate ambjente tregtare duke ofruar mundësi të shkëlqyera biznesi. Sheshi i brendshëm është i pajisur me gjelbërim, stola pushimi dhe shatërvan relaksues.
Rruga e Dibres.
Vetëm 3 km nga Qëndra e Tiranës.
JU FTOJME TE ZBULONI OFERTAT E FUNDIT !
Tel :+355 4 22 33 202
Cel :+355 694059333
Cel :+355 694059502
E-mail : info@orion-construction.com
www.orion-construction.com


URL: www.orion-construction.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 866 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane Shiten Apartamente Tirane Shiten Apartamente Tirane Shiten Apartamente Tirane Shiten Apartamente Tirane Shiten Apartamente

Postuar Nga:

Kompleksi Tower Bridge

Rruga e Dibres


12/04/2012 8:53 am


042233202


Ofertat Më Të Shikuara