Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, shitet ap. 1+1, 420 euro/m2 vetem per pak dite (Tek unaza e re)

420.00 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Astir, Unaza e Re

Shitet apartament 1+1, 72.53 m2 ne zonen e Astirit ne Unaze te Re rreth 100m nga rruga kryesore.

Apartamenti eshte i organizuar ne formen 1+1 dhe pozicionohet ne katin e 6 banim ose ne katin e 8 te pallatit, Shkalla 1.

Cmimi 420 euro/m2 vetem perkohesisht.

Pallati eshte ne ndertim e siper.

Per me shume informacion, ju lutem kontaktoni:

+355 68 20 56 356

e-mail: imobiliare@pespagroup.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 389 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, shitet ap. 1+1, 420 euro/m2 vetem per pak dite (Tek unaza e re) Tirane, shitet ap. 1+1, 420 euro/m2 vetem per pak dite (Tek unaza e re) Tirane, shitet ap. 1+1, 420 euro/m2 vetem per pak dite (Tek unaza e re)

Postuar Nga:

Pespa

Unaza e Re


15/02/2013 12:37 pm


00355682056356


Ofertat Më Të Shikuara