Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

TROJE NE SHITJE

Kontakt

Përshkrimi

· NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES
Jepet me qira 6000 m2 toke e rrethuar dhe e sistemuar. Çmimi 4000 Euro/muaj Mundësi bashkëpunimi me pronarin per aktivitete te ndryshme

· NE LINZE
Shitet 500 m2 toke, per vile 3-kateshe. Çmimi 45.000 Euro (Me hipoteke)

·BUZE RRUGES SE RE QAFA E KASHARIT – RINAS.

Shitet 5.500 m2 dhe 10.500 m2 toke. Çmimi 105 Euro/m2
Shitet 27.000 m2 toke. Çmimi 95 Euro/m2
Shitet 90.000 m2 toke. Çmimi 80 Euro/m2
Rreth 150 m larg rrugës kryesore shitet 9.000 m2 toke. Çmimi 70 Euro/m2
Ne këto toka parashikohet zone e re rezidenciale dhe komerciale.

· BUZE AUTOSTRADES TIRANE-KASHAR
Shitet 44.000 m2 truall. Çmimi 170 Euro/m2
Shitet 50.000 m2 truall. Çmimi 200 Euro/m2

· TE ISH-KOMBINATI “MISTO MAME”
Shitet 8200 m2 truall, me 1500 m2 kapanone. Çmimi 450 Euro/m2.

· NE FILLIM TE RRUGES VORE-RINAS
Buze rruge kryesore shitet 4000 m2 toke. Çmimi 75 Euro/m2.

· NE VAQARR
100 metra larg rrugës nacionale TIRANE – NDROQ shitet 17 000 m2 truall. Çmimi 48 Euro/m2
•NE RRUGEN E ELBASANIT, PRANE “EKLIPS”
Buze rruge kryesore shitet 2.500 m2 toke. Çmimi 110 Euro/m2
•PAS URES SE FARKES, PRANE VISHNJES
Shitet 3 500 m2 toke e rrethuar. Çmimi 50 Euro/m2
•MBRAPA ZYRAVE TE KOMUNES FARKE
Shitet 50.000 m2 toke, e përshtatshme për ndërtim vilash 2-3 kate. Koeficienti i shfrytëzimit te tokës 20% – 25%. Çmimi 135 Euro/m2

DISPONOJME DHE OFERTA TE TJERA
Agjensia “Inf 93”
Tel: 04 2230 515
Fax: 04 2249 522
e-mail: inf93@albaniaonline.net
web: www.inf-93.com


URL: www.inf-93.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 4097 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Agjensia "Inf 93"

Shqiperi


20/08/2009 12:28 pm


04 2230 515


Ofertat Më Të Shikuara