Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Truall ndertimi

20 Euro

Përshkrimi

Dhoma 0 – Tualete 0
13900 m2

Tipi
Truall ndertimi

Karakteristikat

Përshkrimi
Toka ndodhet ne autostraden Kavaje-Rrogozhine 2km nga Kavaja dhe 200m larg nga autostrada te Ura e Dracit.
Eshte nje siperfaqe me gjatesi 138m dhe 100-108m gjeresi ku mund te ndertohen objekte te ndryshme industriale.
Ardi Brahimllari
abrahimllari@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694027540


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1382 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Truall ndertimi

Postuar Nga:

Ardi Brahimllari

Durres, Autostrada Kavaje-Rrogozhine


17/08/2009 1:29 pm


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara