Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Truall ne Prishtine

Kontakt

Përshkrimi

Shiten 9 Ari trual ne hajvali ( Prishtine ) çmimi sipas Mareveshjes si dhe

shiten 40 ari ne Fshatin Butovc 6 kilometra prej Prishtines , çmimi sipas marreveshjes

kontakti ne kta nr tel : 045-380-870 dhe 044-222-014


Fjalë Kyçe:
Statistika: 925 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi