Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Truall ne shitje

65000 Euro

Përshkrimi

Dhoma 0 – Tualete 0
6500 m2

Tipi
Truall ndertimi

Karakteristikat

Përshkrimi
Trualli ndodhet ne autostrade, ne krah te Univers Reklama.
Ka nje siperfaqe relativisht te madhe dhe te pershtatshme per te ndertuar nje grup vilash.
Toka eshte e ndashme ne dy pjese ne siperfaqe afersisht te barabarta.
Jona Kacidhja
jkacidhja@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051805


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3108 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Truall ne shitje

Postuar Nga:

Jona Kacidhja

Tirane, Autostrade


17/08/2009 1:32 pm


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara