Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane

500 Euro

Përshkrimi

Unaza e Re ,Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim:
Apartamente 1+1, siperfaqja 65 – 80 m2.
Apartamente 2+1, siperfaqja 90 – 100 m2.
Apartamente 3+1 siperfaqja 110 – 130 m2.
Cmimi:
Apartamentet: 500 euro/m2.
Dyqane: 1500 – 2500 euro/m2
Garazhe: 9000 euro
Per me shume informacione mund te vini prane zyrave:
“ANA-KONSTRUKSION”sh.p.k dhe “ADA-PROJEKT & CO”sh.p.k
Adresa:
Unaza e Re Rr: Teodor Keko perballe karburantit IT OIL.Tirane
Tel: 0684014878 / 0682012626 Club:0695333356
e-mail: ana.konstruksion@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1269 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane

Postuar Nga:

Ana Konstruksion

Tirana


29/10/2013 7:36 am


0684014878


Ofertat Më Të Shikuara