Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane (Unaza e Re)

530 Euro

Përshkrimi

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 – 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 – 100 m2. Apartamente 3+1 siperfaqja 110 – 130 m2. Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim. Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem. Cmimi:
Apartamentet: 530 euro/m2.
Dyqane: 1500 – 2500 euro/m2
Garazhe: 9000 euro


Fjalë Kyçe:
Statistika: 660 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane (Unaza e Re)

Postuar Nga:

Ana Konstruksion

Tirane


24/10/2012 8:24 am


0684014878


Ofertat Më Të Shikuara