Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Unaza e Re Tirane, shes apartamente 1+1,2+1,3+1 550 Euro/m²

550 Euro

Përshkrimi

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim:
Apartamente 1+1, siperfaqja 65 – 80 m2.
Apartamente 2+1, siperfaqja 90 – 100 m2.
Apartamente 3+1 siperfaqja 110 – 130 m2.
Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.
Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.

Cmimi:
Apartamentet: 550 euro/m2.
Dyqane: 1500 – 2500 euro/m2
Garazhe: 9000 euro

ANA – KONSTRUKSION sh.p.k
Adresa:
Unaza e Re Rr: Teodor Keko perballe karburantit Alpet
Tel: 0684014878 / 0682012626
e-mail: ana.konstruksion@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1165 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Unaza e Re Tirane, shes apartamente 1+1,2+1,3+1 550 Euro/m²

Postuar Nga:

ANA KONSTRUKSION

550 Euro/m2


04/06/2011 6:19 am


0684014878 / 0682012626


Ofertat Më Të Shikuara