Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vilë dykatësheme cati në shitje.

Kontakt

Përshkrimi

Vilë dykatësheme cati në shitje. Vila është e ndërtuar me një stil të vecantë, është e mobiluar dhe disponon keto ambiente : salon, ambient ndenje dhe ngrenie, kend gatimi, dy dhoma gjumi, nje studio, banje, shkalle te brendshme dhe një verandë me një siperfaqe 28 m2, ndersa ne nivelin 0 ndodhen dy ambiente per dyqane dhe nje garazh. Ajo ndodhet në një zonë të qetë në qëndër të qytetit dhe vetem 10 minuta me makine larg nga deti. Objekti dhe trualli janë me hipotekë! Mos hezitoni të na kontaktoni!!!!!!!!!!!

Qyteti : Vlore Tipi i Pronës : Vile dykateshe me cati Dokumentacioni i pronës : Me çertifikatë pronësie Dhoma gjumi : 2 Tualete : 2 Dhoma ndënje : 2 Mobilimi : E Mobiluar Sip. m² : 340 Çmimi : 150 000 EURO Kontrata : Shitje

Adresa Lgj:”29 Nentori” Prane Shkolles “Lef Sallata”

Karakteristika Verande, Garazh, Dyqane,


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 888 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi