Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ville ne Tirane

1100 Euro

Përshkrimi

Tirane, Rruga”Budi”
Dhoma 10 – Tualete 4
480 m2

Tipi
Vile

Karakteristikat
Ballkon(e), Oborr, Verande, Garazh, Ne rruge kryesore, Zone Parkimi, Pamje e bukur

Përshkrimi
Vila eshte ndertuar prej disa vjetesh dhe eshte mjaft funksionale si nga ana struktore ashtu edhe nga ana ndertimore. Ka 3 kate me nje siperfaqe 160 m2 secili dhe nje oborr ku mund te parkohen disa makina njeheresh. Per sa i perket perdorimit te saj eshte i shumellojshem. Mund te jepet me qera dhe te shitet ne baze te kerkeses. Jemi te hapur ndaj cdo oferte te mundshme.
Erion Bregasi
ebregasi@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051804


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1330 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ville ne Tirane

Postuar Nga:

Erion Bregasi

Tiranë


17/08/2009 9:20 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara