Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vlore Apartament 2+1. Njesi rezidenciale me siperfaqe 103 m2, 400 e/m2

Përshkrimi

Vlore Apartament 2+1.
Njesi rezidenciale me siperfaqe 103 m2, e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, dhe dy banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit tek kulla nr.3.

Apartamenti eshte I sistemuar dhe funksional per banim ne cdo stine te vitit. Orientim lindje, Pamje nga qyteti I Vlores. Godina disponon dhe garazh .
Adresa: Ish Fabrika e Orizit – Vlore.

PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE :

Mob: +355 68 20 56 356

e-mail: fabrike@pespagroup.com

www.pespagroup.com/imobiliare


Fjalë Kyçe:
Statistika: 480 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:15/02/2013 12:25 pm
Ofertat Më Të Shikuara