Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vlore, shes apartament ne plazh 1+1+A+BLK Kati 1, 35.533.227.587 m² 32.000 (Uji i ftohte)

Kontakt

Përshkrimi

Zona/Rruga : Uji i ftohte

Shitet apartament me hipoteke ne katin e Pare te nje objekti te ri ne zonen rezidenciale Uji I Ftohte vetem 50 metra nga deti. Apartamenti disponon nje salon/guzhin nje dhome gjumi martesore, nje banjo dhe nje ballkon.Objekti ka punime shume cilesore. Apartamenti eshte i orientuar nga jug perendimi. Per te bere nje vizite ne kete apartament mos hezitoni te telefononi ne zyrat tona Tel. +35533227587 ose te dergoni nje e-mail rentalbatros@gmail.com

Qyteti : Vlore Tipi i Pronës : Rezidenciale – Apartament Dokumentacioni i pronës : Me çertifikatë pronësie Dhoma gjumi : 1 Tualete : 1 Dhoma ndënje : 1 Mobilimi : E pamobiluar Sip. m² : 48 Çmimi : 32 000 EURO Kontrata : Shitje Kodi : AIIAP4

Adresa Uji I ftohte

Karakteristika Ballkon , 50 m nga Deti, Zone Parkimi, Ashensor, Pamje e bukur

Tel. :+35533227587


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1267 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Vlore, shes apartament ne plazh 1+1+A+BLK Kati 1, 35.533.227.587 m² 32.000 (Uji i ftohte)

Postuar Nga:

StudioAlbatros

Vlore


01/10/2011 7:03 am


+35533227587


Ofertat Më Të Shikuara