Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vlore, shes apartament ne plazh 3+1+A+BLK Kati 8, 133 m²

Kontakt

Përshkrimi

Shitet apartament me hipoteke ne katin e 8 te nje objekti te ri ne zonen rezidenciale Uji I Ftohte vetem 50 metra nga deti. Apartamenti perbehet nga nje sallon, dy dhome gjumi, dy banjo dhe tre ballkone me pamje nga gjiri I Vlores. Objekti ka punime shume cilesore dhe eshte I pajisur me sistem ngrohje. Apartamenti eshte i orientuar nga jug perendimi. Per te bere nje vizite ne kete apartament mos hezitoni te telefononi ne zyrat tona Tel. +35533227587 ose te dergoni nje e-mail rentalbatros@gmail.com

INFORMACIONI I PRONES Qyteti : Vlore Tipi i Pronës : Rezidenciale – Apartament Dokumentacioni i pronës : Me çertifikatë pronësie Dhoma gjumi : 2 Tualete : 2 Dhoma ndënje : 1 Mobilimi : E pamobiluar Sip. m² : 133 Çmimi : 67 000 EURO Kontrata : Shitje

Adresa Uji I ftohte

Karakteristika Tre Ballkone , 50 m nga Deti, Zone Parkimi, Ashensor, Pamje e bukur


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1236 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Vlore, shes apartament ne plazh 3+1+A+BLK Kati 8, 133 m² Vlore, shes apartament ne plazh 3+1+A+BLK Kati 8, 133 m²

Postuar Nga:

StudioAlbatros

Vlore


01/10/2011 6:09 am


+35533227587


Ofertat Më Të Shikuara