Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vlore, shes lokal Kati 1, 260 m² 250.000 (Uji i ftohte)

Kontakt

Përshkrimi

Ambjent sherbimi per shitje ne Zonen e Uji I Ftohte, me siperfaqe te brendshme 130 m2, para ambjentit ka dhe nje verande e cila eshte ne funksion te ambjentit dhe ka nje sip. 90 m2, gjithashtu ne katin -1 disponon nje Kantine sherbimi me sip.40 m2. Ndodhet ne nje zone te favorshme 100m nga deti, per cdo lloj aktiviteti, te frekuentuar dhe me dalje direkt ne rruge kryesore. I gjithe prona prej 260 m2 eshte e ipotekuar . Per me teper informacion na kontaktoni.

Qyteti : Vlore Tipi i Pronës : Komerciale – Lokal- E pa mobiluar Dokumentacioni i pronës : Me çertifikatë pronësie Sip Ambient sherbimi : 130 m2 Sip. Verande sherbimi : 90 m2 Sip. Kantine sherbimi : 40 m2 Tualete : 2 Sip. Totale m² : 260 Çmimi : 250.000 EURO Kontrata : Shitje/Qira

Tel. : +3553322758


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1250 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Vlore, shes lokal Kati 1, 260 m² 250.000 (Uji i ftohte) Vlore, shes lokal Kati 1, 260 m² 250.000 (Uji i ftohte)

Postuar Nga:

StudioAlbatros

Vlore


01/10/2011 7:09 am


+35533227587


Ofertat Më Të Shikuara