Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

VLORE SHITET ME 400 EUR/M2 APARTAMENT 2+1, 2 BANJO,KATI 6, 103 m²

Kontakt

Përshkrimi

Vlore Apartament 2+1.
Njesi rezidenciale me siperfaqe 103 m2, e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, dhe dy banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit tek kulla nr.3.

Apartamenti eshte I sistemuar dhe funksional per banim ne cdo stine te vitit. Orientim lindje, Pamje nga qyteti I Vlores. Godina disponon dhe garazh .
Adresa: Ish Fabrika e Orizit – Vlore.

PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE :

Mob: +355 68 20 56 356

e-mail: imobiliare@pespagroup.com

www.pespagroup.com/imobiliare


URL: www.pespagroup.com/imobiliare
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1029 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

VLORE SHITET ME 400 EUR/M2 APARTAMENT 2+1, 2 BANJO,KATI 6, 103 m² VLORE SHITET ME 400 EUR/M2 APARTAMENT 2+1, 2 BANJO,KATI 6, 103 m² VLORE SHITET ME 400 EUR/M2 APARTAMENT 2+1, 2 BANJO,KATI 6, 103 m² VLORE SHITET ME 400 EUR/M2 APARTAMENT 2+1, 2 BANJO,KATI 6, 103 m² VLORE SHITET ME 400 EUR/M2 APARTAMENT 2+1, 2 BANJO,KATI 6, 103 m²

Postuar Nga:

Pespa

Vlore


03/05/2013 9:35 am


00355682056356


Ofertat Më Të Shikuara