Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vlore, shitet njesi komerciale 91.5 m2, me hipoteke

1800 Euro

Përshkrimi

Vlore, njesi komerciale 91.5 m2, Kompleksi “Marina”

-Njesi komerciale me sip. 91.5 m2 ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese tete kateshe prane shkolles se Marines ne Vlore.

Ambjenti disponon hyrje te veçante nga rruga kryesore me pamje nga deti. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregetare, karakterizohet nga nje ekspozim mjaft terheqes me pamje nga deti dhe rrugen kryesore Skele – Uji i Ftohte.

Adresa:Vlore, kompleksi Marina
Çmimi: 1800 euro/m2

PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE :

Mob: +355 68 20 56 356

e-mail: imobiliare@pespagroup.com
web:www.pespagroup.com/imobiliare


Fjalë Kyçe:
Statistika: 473 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Vlore, shitet njesi komerciale 91.5 m2, me hipoteke Vlore, shitet njesi komerciale 91.5 m2, me hipoteke Vlore, shitet njesi komerciale 91.5 m2, me hipoteke Vlore, shitet njesi komerciale 91.5 m2, me hipoteke

Postuar Nga:

Pespa

prane shkolles se Marines


15/02/2013 12:47 pm


00355682056356


Ofertat Më Të Shikuara