Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2.

Kontakt

Përshkrimi

Vlore, shiten 3 dyqane.

1. Dyqan me siperfaqe 39 m2, kati i dyte nga toka, cmimi: 1100 euro/m2

2. Dyqan me siperfaqe 58 m2, kati i dyte nga toka, cmimi : 1350 euro/m2

3. Dyqan me siperfaqe 63 m2, kati i dyte nga toka, cmimi: 1350 euro/m2

Njesite tregetare ndodhen ne Kullen 1, ne zonen e ish fabrikes se orizit.

Cmimet e shitjes jane OKAZION!!!

Mos e humbisni mundesine!

Per me shume informacion: +355 68 20 56 356

E-mail: imobiliare@pespagroup.com


URL: www.pespagroup.com/imobiliare
Fjalë Kyçe:
Statistika: 834 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2. Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2. Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2. Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2. Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2. Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2. Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2.

Postuar Nga:

Pespa

Vlore


03/05/2013 9:33 am


00355682056356


Ofertat Më Të Shikuara