Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apple iPhone 3G S 32GB

300 Euro

Përshkrimi

Apple iPhone 3G S 32GB
Product Description:
Apple iPhone 3G S 32GB, ndërtuar në 3 Megapixel Kamera dhe busull digjitale, le të bëni gjithçka më S 3G iPhone është deri në 2x shpejtë dhe më të përgjegjshme se iPhone 3G. Shoot dhe të redaktoni një mini-drejtë kryevepër në S iPhone 3G 32GB. Rekord-video cilësi të lartë, shkurtojë atë gjatësi të përsosur, dhe ndajnë atë ashtu siç dëshiron, me 3G lidhje.
Key Points
SIM Latest Mobile Phone
TFT capacitive, 16 milion ngjyra
N / A
Quad Band
Paketa Përmbajtja
1 Apple iPhone 3G S 32GB Telefon
1 Battery
1 ngarkues
1 Data Cable
1 Stereo Handsfree
User’s Guide 1
Përshkrimi Teknik
Kamera mund të regjistrojë video?: Yes
Kamera Flash: nuk
Kamera Resolution: 3,1499999999999999
Ngjyra: Bardhe: 32GB
3GSupport Connectivity: HSDPA 850 / 1900 / 2100 MHz
Lidhshmëria A2DPSupport Bluetooth: nuk
Lidhjes Bluetooth në dispozicion: po
Lidhshmëria Edge Available: yes
Lidhshmëria FMRadio dispozicion: nuk
Lidhje e GPRS në dispozicion: po
Lidhshmëria HSDPA Available: yes
Connectivity USB në dispozicion: po
Lidhjes WiFi në dispozicion: po
Display Size: 320 x 480 pixels, 3.5 inç
Display Type: TFT capacitive, 16 milion ngjyra
Entertainment Games Available: yes
Koha e pritjes Time: deri në 300 orë
Koha per bisede: deri në 12 orë
Folësit: yes
Prekje: yes
Prodhuesi: mollë
Memory Amount: 16 GB/32 G
Memory Type: N / A
Modeli: iphone3gs
Operating System: Mac OS X v10.4.11
Telefon Band: Quadband GSM 850/900/1800/1900
Telefon MessagingTypes: SMS (view ndërprerë), MMS, Email
Telefon RingtoneType: Polyphonic, MP3
Madhesia: 115,5 x 62,1 x 12,3 mm
Pesha: 135 g

Për rendin dhe email hetim:
Kontaktoni:
magcomputers82@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 952 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Apple iPhone 3G S 32GB