Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apple iPhone 6 Plus 4G Telefon (128GB) @ 400Euro

400 Euro

Përshkrimi

Unë tani ofrojnë blej 2 merrni 1 falas në Apple Iphone 6 128GB dhe Apple Iphone 6 Plus 128GB, Samsung Galaxy S5 dhe Apple Ipad Air. Kontaktoni me mua tani për të blerë tuajat.

Skype — mamuzir
Email — mamuzir@gmaiil.com
web — www.muhammed-phones.webs.com
Tel # — + 971522533846


Fjalë Kyçe:
Statistika: 613 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Apple iPhone 6 Plus 4G Telefon (128GB) @ 400Euro Apple iPhone 6 Plus 4G Telefon (128GB) @ 400Euro Apple iPhone 6 Plus 4G Telefon (128GB) @ 400Euro Apple iPhone 6 Plus 4G Telefon (128GB) @ 400Euro

Postuar Nga:

Mclane Bright

Belguim


18/10/2014 7:10 am


+971522533846


Ofertat Më Të Shikuara