Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Archos Wi-Fi Multimedia 80Gb

150 Euro

Përshkrimi

Archos 605 Multimedial WI FI

Archos 605 me kapacitet 80Gb ku mund te vendosni ne komoditet te plote clipe te ndryshme, filma, muzik dhe fotogafi.

Mund te shfletoni shume lehte ne internet me ane te browserit Opera, si dhe Java e istaluar me licence te plote.Mund te hyni ne internet te lexoni posten tua apo te shihni te rejat e miqve tuaj ne facebook kudo qe ka mbulim wireless

Aksesore shtese: 2 lapsa per ekraniin, 2 portfola per te mbajtua aparaturen, fisha USB me tecilen mund te karikoni aparatin.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 782 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Archos Wi-Fi Multimedia 80Gb Archos Wi-Fi Multimedia 80Gb Archos Wi-Fi Multimedia 80Gb Archos Wi-Fi Multimedia 80Gb

Postuar Nga:

klisi

Berat


09/03/2010 7:14 pm
Ofertat Më Të Shikuara