Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

BlackBerry Bold 9700

390 Euro

Përshkrimi

Durres, BlackBerry Bold 9700 390 Euro
Shes BlackBerry Bold 9700 White i bardhe pothuajse i ri fare 2 muaj i perdorur i mbajtur vetem ne kellef ne gjndje perfekte i blere jashte tel eshte super i shpejte dhe shum praktit dhe i bukur i vecant ne llojin e tij. cmimi i 390 Euro padiskutueshem

Cel. : 069 535 99 11


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 795 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

BlackBerry Bold 9700

Postuar Nga:

BlackBerry Bold 9700

Durres / Shqiperi


08/11/2010 4:18 pm


069 535 99 11


Ofertat Më Të Shikuara