Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

BlackBerry Bold 9700

390 Euro

Përshkrimi

Durres, BlackBerry Bold 9700 390 Euro
Shes BlackBerry Bold 9700 White i bardhe pothuajse i ri fare 2 muaj i perdorur i mbajtur vetem ne kellef ne gjndje perfekte i blere jashte tel eshte super i shpejte dhe shum praktit dhe i bukur i vecant ne llojin e tij. cmimi i 390 Euro padiskutueshem

Cel. : 069 535 99 11


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 834 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

BlackBerry Bold 9700